Hasznos linkek:

2012. augusztus 17., péntek

Allas.ma: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK - Pályakezdők jelentkezését is várjuk! -

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK - Pályakezdők jelentkezését is várjuk! -
Aug 17th 2012, 02:10

Móri Ipari Parkban lévő multinacionális autóipari vállalat részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk -

FELADATOK
- Gyártási terület minőségügyi támogatása
- Részvétel a rendszerfejlesztésben,
- Kapcsolattartás a vevőkkel és a beszállítókkal
- Új termékek bevezetéséhez kapcsolódó minőségtervezési,

  minőségbiztosítási feladatok

ELVÁRÁSOK
- Felsőfokú műszaki diplomát nyújtó szakképesítés, ideálisan gépészmérnök,
- Angol nyelvtudás

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
- albérleti támogatás
- stabil, hosszú távú munkahely
- multinacionális környezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Mór

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu e-mail címre. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Minőségbiztosítási mérnök, (pályakezdők is), Mór