Hasznos linkek:

2012. július 14., szombat

Munka rovat legfrissebb 20 hirdetése: TeleMarketingeseket keresünk azonnal kezdhető irodai munkára

Munka rovat legfrissebb 20 hirdetése
Magyarországi munkák A belföldi munka rovat főbb tartalma: Adminisztrációs munka (titkárnői állás), Banki Biztosítási munka, biztonsági őr állás, Egészségügyi állás, Építőipari -, Informatikai -, könyvelői állás, és sok más egyéb online álláshirdetés. TIPP: Állásinterjúra is vigye magával fényképes önéletrajzát.
TeleMarketingeseket keresünk azonnal kezdhető irodai munkára
Jul 14th 2012, 16:34

Feladatok : . kimenő és bejövő hívások kezelése . adminisztratív feladatok ellátása Elvárások: • ; Legalább középfokú végzettség • Önálló munkavégzési képesség • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség szóban és írésban . Kíváló problémamegoldó,kifogáskezelés i képesség • Mobilitás, rugalmasság, megbízhatóság • Számítástechnikai alapismeretek • Értékesítés orientáltság , dinamikus személyiség Előnyt jelent: • Értékesítési területen szerzett tapasztalat • Telesales tapasztalat • Meglévő, vállalkozói kapcsolatrendszer Amit nyújtunk: • Versenyképes jövedelem FiX+jutalék • Stabil hosszú távú munkalehetőség • Munkavégzéshez szükséges folyamatos képzés Jelentkezni szakmai önéletrajzzal,"Telemarketing" jeligével : mm.shopcenter@gmail.com