Hasznos linkek:

2012. július 24., kedd

Allas.ma: TELEFONOS MUNKATÁRS (5316)

Allas.ma
TELEFONOS MUNKATÁRS (5316)
Jul 24th 2012, 00:55

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-Kölcsönző és Munkaerő-Közvetítő cég számára munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Telefonos munkatárs

Elvárások:
•Az alábbi nyelvek közül minimum kettő tárgyalóképes ismerete: angol, német, francia, olasz, spanyol, holland.
•Minimum középfokú végzettség
•Számítógépes ismeretek (felhasználói szint)
•Kiváló kommunikációs képesség
•Problémamegoldó készség
•Komplex gondolkodásmód

Feladatok:
•Telefonos  (technikai) segítségnyújtás
•Adminisztrációs munka
•Gépelés

Amit kínálunk:
•Szakmai fejlődés lehetősége
•Modern munkakörnyezet
•Stabil, multinacionális háttér

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Fényképes önéletrajzot fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni:
E-mail: hr@pannonwork.hu
Kérjük a tárgyban tüntesse fel: „Telefonos munkatárs".

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet:06 1/ 279-0624