Hasznos linkek:

2012. július 24., kedd

Allas.ma: Bér, tb-, munkaügyi munkatárs

Allas.ma
Bér, tb-, munkaügyi munkatárs
Jul 24th 2012, 01:51

Cégünk, Magyarország vezető személyzeti szolgáltató vállalata, melynek célja innovatív és átfogó szolgáltatásaival mozgásban tartani és alakítani az ország munkaerőpiacát. A további dinamikus fejlődésünk érdekében munkatársat keresünk, az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok:

  • Bérszámfejtési és TB ügyintézői feladatok ellátása
  • Havi időszaki bevallások készítése, adatszolgáltatás a hatóságok felé
  • Munkáltatói igazolások kiállítása
  • Dolgozók ki-, beléptetéséhez kapcsolódó feladatok ellátása
  • Munkaügyi nyilvántartások naprakész vezetése
  • Kimutatások és napi riportok készítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú, szakirányú TB ügyintézői végzettség
  • 2 év bérszámfejtési munkatapasztalat
  • Bérszámfejtő szoftver ismerete (Loga, SAP ismerete előnyt jelent)
  • Pontos és önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • TB kifizetőhely bérszámfejtésében szerzett tapasztalatot előnyben részesítjük

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai elismerés
  • Folyamatos szakmai képzések

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a hivatkozási szám (BUD-73-2) és a munkakör megjelölésével, Schwarcz Viktória részére, az alábbi email címre: HuJobBudapest2@trenkwalder.com Nyilvántartási szám: 29338/2000-0100

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.