Hasznos linkek:

2012. július 25., szerda

Allas.ma: BELFÖLDI KAMIONSOFŐR (5317)

Allas.ma
BELFÖLDI KAMIONSOFŐR (5317)
Jul 25th 2012, 00:55

A Pannon - Work Zrt. Munkaerő- Kölcsönző és Munkaerő- Közvetítő cég keres új kollégát szigetszentmiklósi partnere számára, az alábbi munkakörbe:
Belföldi Kamionsofőr

Feladatok:
•Ponyvás és hűtős nyerges utánfutóval történő belföldi szállítás
•Kb. 10 000 km/hó
•Egy hét folyamatos utazás

Elvárások
•Minimum középfokú végzettség
•Érvényes jogosítvány
•2-3 év releváns munkatapasztalat
•Hűtőkompresszor üzemeltetésében való jártasság

Munkaszerződés típusa: Határozatlan

Munkavégzés helye: Magyarország

Telephely: Szigetszentmiklós, Alsónémedi

A pályázat beérkezési határideje: 2012. 08.24.

Fényképes önéletrajzot fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni:
E-mail: hr@pannonwork.hu
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Belföldi Kamionsofőr"
Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06 1/ 279-0624