Hasznos linkek:

2012. június 9., szombat

Allas.ma: RAKTÁRVEZETŐ - alapanyag, nagyalkatrészek

Allas.ma
RAKTÁRVEZETŐ - alapanyag, nagyalkatrészek
Jun 9th 2012, 02:10

 Megbízónk vezető multinacionális elektronikai fejlesztő és gyártó, több mint 20 éves múltra visszatekintő, TOP10-be tartozó magyarországi nagyvállalat. Piacvezető pozíciójának megőrzése és a piaci igényeket lefedő termelés bővítése a raktározási szervezet megerősítését igényli, ezért megbízásából elkötelezett vezető szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

FELADATOK
- A raktározási tevékenység és folyamatok önálló tervezése és irányítása
- A termelés zökkenőmentes ellátása alapanyagokkal
- Beosztott csoportvezetők koordinálása
- Hatékony együttműködés a társosztályokkal (termelés, beszerzés, logisztika)
- Felmerülő problémák kezelése, megoldása
- Raktári adminisztráció, könyvelés nyomon követése

KÖVETELMÉNYEK
- Logisztikai, raktárgazdálkodási szakirányú felső- vagy középfokú vézettség
- Angol nyelvtudás, stabil, kommunikációképes szint
- Raktárvezetésben (elektronika, autóipar, tömegcikk gyártás) szerzett több éves tapasztalat
- Számítógépes ismeretek (MS-Office), SAP ismeret előny
- Nagy munkabírás, terhelhetőség

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
- Vonzó alapfizetés, teljesítmény prémium, jelentős béren felüli juttatások
- Fejlődési és karrierlehetőség egy termékcsoportjában világszinten piacvezető globális csoport vállalatánál

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Gyöngyös, Hatvan, Jászberény térsége

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu
e-mail címre. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Raktárvezető,  Gyönygyös, Hatvan, Jászberény térsége