Hasznos linkek:

2012. június 13., szerda

Allas.ma: Marketing ügyintéző (Dél-Pest megye)

Allas.ma
Marketing ügyintéző (Dél-Pest megye)
Jun 13th 2012, 01:50

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. egy, az építőipar számára villamos szerelési és túlfeszültség-védelmi termékek gyártását végző, dinamikusan fejlődő nemzetközi partnercége számára keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A vállalat internetes felületének figyelemmel kísérése és változások esetén az anyavállalaton keresztül történő on-line változtatása, hírlevelek összeállítása és rendszeres kiküldése
  • Katalógusok, prospektusok fordításának prioritási sorrendben történő összeállítása és figyelemmel kísérése
  • Szakcikkek összeállítása, szoros együttműködésben a termékfelelős kollégákkal, hirdetések elkészítése, azok határidőre történő leadása a szakfolyóiratok felé
  • Kiállításokon történő aktív részvétel, a cég kiállítási standjának aktualizálása, figyelemmel kísérése
  • Külső és belső látogatói csoportok fogadása, a magyarországi gyártótevékenység bemutatása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Felsőfokú német nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • Angol nyelvtudás előny

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kreatív, kihívásokkal teli feladatok
  • Hosszútávú együttműködés
  • Fiatal, dinamikus csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a hivatkozási szám (BUD-13-406) és a munkakör megjelölésével, Kmety Viktória részére, az alábbi email címre:

HuJobBudapest2@trenkwalder.com

Nyilvántartási szám: 29338/2000-0100

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.