Hasznos linkek:

2012. június 8., péntek

Allas.ma: LOGISZTIKAI VEZETŐ

Allas.ma
LOGISZTIKAI VEZETŐ
Jun 8th 2012, 02:10

Fejér megyei multinacionális vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK
- Az Ön súlyponti feladata a vállalati célkitűzések megvalósítása a logisztika teljes
  területén, továbbá a logisztikai folyamatok továbbfejlesztése

- A felelős a beszerzések, kiszállítások, gyártás, anyagáramlás,
  anyagmozgatás tervezésért és megvalósításáért a vevői igények figyelembe
  vételével

- A készletek figyelése és optimális szinten tartása szintén feladatkörébe tartozik
- Ön vezeti a beszerzőkből, belső anyagmozgatókból, raktárosokból és szállítás
  szervezőkből álló logisztikai szervezetet

- Figyeli, értékeli és optimalizálja a logisztikai tevékenység mutatószámait és a
  logisztikai tevékenységgel összefüggő költségeket

- Alkalmazza és betartja a minőségbiztosítási, környezetvédelmi és
  munkavédelmi előírásokat

- Rendszeresen tájékoztatja a vezetést a logisztikai szervezet teljesítményéről, a
  tevékenység mutatószámainak alakulásáról

KÖVETELMÉNYEK

- Felsőfokú szakirányú végzettség ( közgazdász vagy mérnök, ideálisan
  logisztikai szakirány)

- Legalább 5 éves gyártási környezetben, elsősorban autóiparba
  szerzett logisztikai tapasztalat

- Angol nyelvtudás
- Korszerű ellátási lánc- és anyagáramlás menedzsment technikák ismerete
  és alkalmazási készsége

- Vezetési rátermettség és vezetési tapasztalat
- Kiváló kommunikációs készség
- Következetesség, határozottság a program- és ütemkövetésben

ELŐNYT JELENT
- hasonló munkakörben, multinacionális területen szerzett tapasztalat

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
- albérleti támogatás
- versenyképes jövedelem
- stabil, hosszú távú munkahely
- multinacionális környezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar és angol nyelvű fényképes MS Word formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu email címre. Kérjük, levele tárgyában tüntesse fel a pozíció pontos megnevezését: Logisztikai vezető, Fejér megye