Hasznos linkek:

2012. június 15., péntek

Allas.ma: Hitelkártya tanácsadó

Allas.ma
Hitelkártya tanácsadó
Jun 15th 2012, 03:30

Pénzügyi termék promotálására keresünk jelentkezőket egy 3 hónapos kampányra.

Feladatok:
Ügyfelek megszólítása és figyelmük felkeltése

Elvárások:
Számlaképesség
Az alább felsorolt iskolai végzettségek, képesítések legalább egyike:
Szakirányú felsőfokú iskolai végzettség: közgazdasági, jogi, pénzügyi, számviteli, külkereskedelmi
Középiskolai végzettség és bankreferensi szakképesítés: banki, befektetési termékértékesítői szakképesítés, befektetési tanácsadói szakképesítés, banki szakügyintézői szakképesítés, pénzügyi szakügyintézői szakképesítés, értékpapír piaci szakügyintézői szakképesítés, pénzügyi szervező, mérlegképes könyvelői szakképesítés, tőzsdei szakvizsga, Magyar Bankszövetség felsőfokú szakmai oklevél, vagy a fentiekben felsorolt szakképesítésekkel egyenértékű képesítés

Végzettség: középfok

Elõnyök:
Pénzügyi termékek promotálásában, értékesítésben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér