Hasznos linkek:

2012. június 6., szerda

Allas.ma: Értékesítési és műszaki szaktanácsadó - Budapest és Pest megye

Értékesítési és műszaki szaktanácsadó - Budapest és Pest megye
Jun 6th 2012, 01:50

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. hőszigetelő-anyag gyártás és kereskedelem területén kiemelt megbízója, a közel 100 éves múltra visszatekintő cégcsoport magyarországi vállalata részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A cég által gyártott és forgalmazott hőszigetelő-anyagok értékesítése (poliuretán, polisztirol, építési fóliák, dekor mennyezeti lapok)
  • Új ügyfelek akvirálása (tervezők, kereskedők, beruházók, kivitelezők)
  • Meglévő partnerek rendszeres látogatása
  • Árajánlatok készítése
  • Partnerek projektjeinek nyomon
  • követése, műszaki szaktanácsadás

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség (építőipari, technikusi)
  • 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat (építőipari projekt kivitelezés, építőanyag kereskedelem)
  • Tervezési-, kivitelezési számítások ismerete
  • MS Office, tervezői programok ismerete
  • Német nyelv társalgási szintű ismerete
  • Kereskedelem és ügyfélorientált hozzáállás
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Megbízható, precíz munkavégzés

Előny:

  • Felsőfokú építész végzettség
  • Építész tervezői ismeretek

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a hivatkozási szám (BUD-13-402) és a munkakör megjelölésével Kmety Viktória részére az alábbi email címre:

HuJobBudapest2@trenkwalder.com

Nyilvántartási szám: 29338/2000-0100

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.