Hasznos linkek:

2012. március 8., csütörtök

Allas.ma: Vevoszolgálati munkatárs (fél éves határozott idore)

Allas.ma
Vevoszolgálati munkatárs (fél éves határozott idore)
Mar 8th 2012, 02:00

Partnerünk, a Sara Lee Hungary Zrt. nagy múltú nemzetközi FMCG vállalat, a hazai kávé- és teapiac vezeto szereploje. Supply Chain szervezetébe keresünk jelenleg új munkatársat, Budapestre.

- export adminisztrációs feladatok
- megrendelések rögzítése és visszaigazolása, készletek ellenorzése, a vevoi számlák kiállítása
- exportrendelések teljesítése során felmerülo problémák kezelése
- számlázási feladatok
- pénzügyi számlák elkészítése az SAP-ban
- készletmozgás nélküli visszáruk könyvelése az értékesítési osztály információja alapján
- SOX kontrol riport elkészítése havi rendszereséggel
- felel a nyitott számlázandó tételek és elakadt számlák ellenorzéséért, feldolgozásáért és ennek az eloírásoknak megfelelo dokumentálásáért, riportolásáért
- helyettesítési feladatok
- havi bérleti díjak, alkatrészek, gépkivásárlás számlázása, technikusi számlák feldolgozása

- középfokú végzettség gazdasági/pénzügyi területen
- vevoszolgálati munkakörben, lehetoleg hasonló (multinacionális vagy más nagyvállalatnál) szerzett
- legalább 1-2 év munkatapasztalat
- legalább középfokú angol nyelvtudás
- felhasználói szinto számítógépes ismeretek/SAP ismerete elonyt jelent
- rendszerszemléleto
- megbízható, pontos munkavégzés
- pozitív, problémamegoldó hozzáállás
- csapatmunkában való együttmoködési képesség