Hasznos linkek:

2012. március 3., szombat

Allas.ma: Ügyyvédjelölt

Allas.ma
Ügyyvédjelölt
Mar 3rd 2012, 04:40

Széles körű hazai és nemzetközi ügyfélkörrel együttműködő, budapesti székhelyű ügyvédi iroda részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Ügyvédjelölt

Feladatok:
  •  Senior partnerek munkájának támogatása
  •  Cégalapítások és cégmódosítások elvégzése
  •  Aktív közreműködés büntetőjogi ügyekben
  •  Ingatlanügyletekhez kapcsolódó jogi feladatok ellátása
  •  Szerződések és egyéb dokumentáció előkészítése, véleményezése
  •  Jogi állásfoglalások és összefoglalók készítése
  •  Jogszabályi változások folyamatos nyomon követése

Elvárások:
  •  Jogi egyetemi végzettség
  •  Nyitott, motiválható, határozott személyiség
  •  Nagyfokú önállóság

Előnyt jelent:
  •  Ügyvédi irodában szerzett munkatapasztalat
  •  Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
  •  Alapfizetés egyéb juttatások
  •  Hosszú távú karrier lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, részletes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát, az alábbi címre:

MCL Consulting Kft.
H-1023 Budapest, Bécsi út 3-5.
Tel.: ( 36 1) 288 0042; Fax: ( 36 1) 288 0043
E-mail: cv3@mclconsulting.hu