Hasznos linkek:

2012. március 8., csütörtök

Allas.ma: Termelési részlegvezető (Gyöngyös)

Allas.ma
Termelési részlegvezető (Gyöngyös)
Mar 8th 2012, 02:51

Multinacionális partnercégünk megbízásából munkatársat keresünk a következő pozícióba:

Feladatok:

  • A termelési részleg (30-50 fő) irányítása, vezetése a vevői igények kielégítésének figyelembe vételével (költség, minőség, átfutási idő)
  • Munkavédelmi- és üzem előírások betartása és betartatása a részlegen belül
  • Irányítja, szervezi a részleghez dedikált támogató funkciók napi munkáját
  • Részt vesz a részlegre vonatkozó rövid- és középtávú termelési- és erőforrás terv kialakításában
  • Tervezi, szervezi és követi a részleghez tartozó beosztottak képzését
  • Részt vesz a gyártási folyamatok, műszaki színvonal folyamatos fejlesztésében a támogató funkciót végzőkkel közösen
  • Riportok, elemzések készítése a termelési igazgató felé az elért eredményekkel kapcsolatban

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Folyamat fejlesztési módszerek ismerete, alkalmazási készsége
  • Gyökér-ok meghatározási folyamatok ismerete, alkalmazása

Amit kínálunk:

  • Cafeteria
  • Havi egészségpénztári hozzájárulás
  • Élet- és balesetbiztosítás

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük a GYON-5-46 hivatkozási szám megjelölésével küldje el magyar, illetve angol nyelvű önéletrajzát a hujobhatvan@trenkwalder.com e-mail címre.

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.