Hasznos linkek:

2012. március 9., péntek

Allas.ma: QUALITY ASSURANCE MANAGER - Global OEM Electronics Manufacturer

QUALITY ASSURANCE MANAGER - Global OEM Electronics Manufacturer
Mar 9th 2012, 03:10

Megbízónk vezető multinacionális elektronikai gyártóvállalat. Az élenjáró, innovatív megoldások mellett nagy súlyt fektet a hatékonyság növelésére, a termékek magas minőségi színvonalának tartós biztosítására és a minőség fejlesztésére.
A minőségügyi szervezet megerősítése céljából számára elkötelezett vezető szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

QUALITY ASSURANCE MANAGER
Global OEM Electronics Manufacturer

FELADATOK
A vállalat minőségpolitikájának megvalósítása
- A feladatkörébe tartozó minőségbiztosítási szervezet vezetése és irányítása
- A nemzetközi szabványoknak és a vevői követelményeknek
  megfelelő minőségügyi rendszer működtetése és fejlesztése
- A gyártás minőségbiztosítási folyamatainak kidolgozása,
  minőségellenőrzési tevékenység irányítása
- A beszállítói minőségbiztosítás folyamatainak kidolgozása és
  fejlesztése
- A rendszerauditra, beszállítói auditokra történő felkészülés
  irányítása, az auditok lefolytatásának felügyelete, az eredmények
  értékelése
- Beszállítók értékelése, rangsorolása, kiválasztása és fejlesztése
- A termékminőség alakulásának mérése, elemzése, beszállítókat
  érintő javító intézkedések kezdeményezése
- Vevői reklamációk feldolgozása, elemzése, megelőző intézkedések
  kezdeményezése a beszállítóknál, vevői kapcsolattartás
- Kapcsolattartás a kiemelt beszállítókkal
- A minőségügyi oktatások koordinálása
- Részvétel az új termékek minőségtervezésének menedzselésében
- A menedzsment rendszeres  tájékoztatása a minőség alakulásáról,
  a minőségfejlesztési javaslatok előterjesztése és megvalósítása

ELVÁRÁSOK
- Felsőfokú szakirányú egyetemi/főiskolai végzettség
- Több éves elektronikai gyártónál vagy autóipari beszállítónál illetve
  hasonló nagysorozatú gyártásban szerzett minőségbiztosítási
  és vezetési tapasztalat
- Az aktuális minőségbiztosítási szabványok, minőségi  követelmények ismerete
- Angol nyelvtudás
- Komplex rendszerekben gondolkodni tudó, jó problémamegoldó,
  proaktív, dinamikus, mély tárgyi  tudással és jó vezetői készséggel
  rendelkező pályázót keresünk

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
- Versenyképes alapfizetés, teljesítmény prémium, cafeteria, cégautó
- Fejlődési lehetőség egy termékcsoportjában piacvezető csoportnál

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Hatvan környéke

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát acv@impc.hu e-mail címre.  Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Quality Assurance Manager - Global OEM Electronics Manufacturer Elektronikai ipar, Hatvan környéke