Hasznos linkek:

2012. március 12., hétfő

Allas.ma: NAS ADMINISZTRÁTOR

Allas.ma
NAS ADMINISZTRÁTOR
Mar 12th 2012, 01:40

Megbízónk egy nemzetközi informatikai szolgáltató cég budapesti központja. - Versenyképes jövedelem és juttatási csomag.
- Ergonómikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban.
- Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén.
- Karrier lehetőség.
- Multinacionális környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben.

- NAS eszközök üzemeltetése magas rendelkezésre-állású, multi platformos környezetben.
- NAS rendszerek tervezésének támogatása, majd ezek integrációja és üzemeltetése LAN/SAN/WAN környezetben.
- Rendszerek felügyelete, teljesítményük és stabilitásuk optimalizálása.

Felsőfokú szakirányú (informatikai) végzettség, vagy annak megfelelő releváns tapasztalat.

Legalább 3 éves üzemeltetési területen szerzett szakmai gyakorlat. - Unix/Linux ismeretek.
- RAID és Cluster technológiák ismerete.
- NetApp adminisztrátori tapasztalat előny.
- Storage ismeret/tapasztalat előny.
- CIFS, NFS, TCP/IP protokollok ismerete előny.
 Shell és Perl script ismeretek

- Kommunikációképes német ÉS angol nyelvtudás elvárt.

- Csapatjátékos szemléletmód
- Önálló munkavégzésre, valamint külföldi kiutazásra való hajlandóság.
- Magas stressztűrő képesség.