Hasznos linkek:

2012. március 16., péntek

Allas.ma: MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI MUNKATÁRS - AUTÓIPAR - MIR karbantartás és fejlesztés

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI MUNKATÁRS - AUTÓIPAR - MIR karbantartás és fejlesztés
Mar 16th 2012, 03:11

Megbízónk globális autóipari fejlesztő és gyártó csoport, amely több mint 20 országban termel és közel 25000 főt foglalkoztat. Magyarországi vállalata megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI MUNKATÁRS – AUTÓIPAR
 - MIR karbantartás és fejlesztés -

A minőségirányítási munkatárs a minőségügyi csapat tagjaként a minőségügyi igazgató irányítása alatt dolgozik.

FELADATOK
- A vállalat ISO/TS 16949 minőségirányítási rendszerének karbantartása, fejlesztése
- A speciális vevői igények adaptálása a minőségirányítási rendszerbe és

  folyamatokba
- Külső és belső auditok előkészítése, koordinálása, szervezése
- Vevői auditokon feltárt eltérésekre vonatkozó javító intézkedések koordinálása
- Az audit akciótervek határidőben történő teljesülésének biztosítása
- Belső auditok végzése

ELVÁRÁSOK
- A minőségirányítási területen szerzett tapasztalat (autóipari előny)
- ISO TS 16949 rendszer részletes ismerete és gyakorlati alkalmazása
- ISO 14001 rendszer ismerete előnyt jelent
- Belső auditori képesítés
- 5S ismerete
Angolnyelv-tudás

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT

- versenyképes jövedelem és kompenzációs csomag
- 3. havi fizetés, mozgó bér, kafeteria, utazási költségtérítés
- szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség
- kihívásokkal teli, komoly szakmai munka

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Székesfehérvár környéke

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu  e-mail címre. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Minőségirányítási munkatárs,Székesfehérvár környéke