Hasznos linkek:

2012. március 6., kedd

Allas.ma: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI TERÜLETVEZETŐ (autóipar)

Allas.ma
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI TERÜLETVEZETŐ (autóipar)
Mar 6th 2012, 03:10

Megbízónk multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely több,mint tíz éve működik és fejlődik sikeresen Magyarországon. Számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI TERÜLETVEZETŐ (autóipar)

FELADATOK
- Az összeszerelési területen a minőségügyi csapat (4 fő minőségügyi mérnök, 1 fő
  bejövő áru ellenőr) munkájának irányítása
- Belső- , külső auditra való felkészítések koordinálása a területen;
- Gyártási folyamatok támogatottságának biztosítása;
-.A vevőkkel való kapcsolattartás folyamatos fejlesztése;
- Az előforduló reklamációk kapcsán szükséges gyökérok elemzések aktív
  támogatása és  a javító-megelőző intézkedések végrehajtása
- Beszállítók kezelése és fejlesztése;
- Aktív részvétel a Lean gyártási folyamatok bevezetésében és fenntartásában az
  üzemegységen belül;
- Lean Work Shop –ok vezetése és erőforrásokkal való támogatása, valamint új oktatók
  kinevelésének biztosítása;
- Új termék bevezetése, vagy termékmódosítás esetén a folyamatok kialakításának
  koordinálása, illetve  a projekt felügyelete és támogatása a megfelelő erőforrásokkal;

ELVÁRÁSOK
- Felsőfokú műszaki végzettség;
- Minőségügyi területen, gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat;
- Vezetői tapasztalat;
- Autóipari követelmények alapos ismerete;
- Erős angol nyelvtudás;
- Erős számítógép-kezelői ismeret;
- Határozott fellépés, jó kommunikációs és problémamegoldó képesség;
- Vevőközpontú szemléletmód;
- Lean rendszer gyakorlati ismerete előny.

ELŐNYT JELENT
Német nyelvtudás

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
- Korrekt alapfizetés, teljesítmény bónusz, bejárás költségszintű támogatása,
  cafeteria
- Munkavállaló-barát környezet, fejlődés elősegítése és támogatása

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Komárom-Esztergom megye

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu
 e-mail címre. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Minőségbiztosítási területvezető (autóipar), Komárom-Esztergom megye