Hasznos linkek:

2012. március 22., csütörtök

Allas.ma: MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Allas.ma
MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ
Mar 22nd 2012, 03:10

Dinamikusan fejlődő autóipari multinacionális vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

 FhjkhkjhjffFFFffkkkkk
FELADATOK

- Adóbevallások elkészítése, adatszolgáltatások
- Statisztikai és MNB jelentések
- Bér főkönyvek egyeztetése
- Közreműködés a havi, éves zárásban
- Kapcsolattartás adóhivatallal, hatóságokkal

KÖVETELMÉNYEK
- Mérlegképes könyvelői végzettség
Gyártóvállalatnál szerzett minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat

ELŐNYT JELENT

- Munkahelyhez közeli lakhely
- Német vagy angol nyelvtudás
- Autóipari vállalatnál szerzett tapasztalat
- SAP ismerete

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
- Versenyképes jövedelem, vonzó juttatási csomag, bejárási támogatás
- Szakmai fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Mór

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu e-mail címre.Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Mérlegképes könyvelő, Mór