Hasznos linkek:

2012. március 1., csütörtök

Allas.ma: Lean folyamatmérnök (Miskolc)

Allas.ma
Lean folyamatmérnök (Miskolc)
Mar 1st 2012, 02:53

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR-megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt.

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. multinacionális megbízójának miskolci gyárába, mely autóipari cégek beszállítója, munkatársat keres a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Sorozatgyártás támogatása lean eszközökkel
  • Gyártásban előforduló folyamatok standardizálása, dokumentálása
  • 5S rendszer megerősítésének támogatása
  • Standardizált vizuál menedzsment bevezetésének támogatása
  • Lean Line Design workshopok támogatása

Elvárások:

ˇ Mérnöki végzettség

ˇ Autóipari sorozatgyártásban szerzett tapasztalat

ˇ Tárgyalási szintű német vagy angol nyelvtudás

ˇ Lean eszközök ismerete, tapasztalat lean gyártásban

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Kihívást jelentő munka
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Ingyenes nyelvtanulás
  • Szakmai tanfolyamok
  • Sportolási támogatás

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a hivatkozási szám (MIS-3-286) feltüntetésével az alábbi e-mail címre küldje:

Amennyiben Bács-Kiskun megyéből jelentkezik: HuJobKecskemet@trenkwalder.com

Amennyiben Békés vagy Csongrád megyéből jelentkezik: HuJobSzeged@trenkwalder.com

Amennyiben Borsod-Abaúj-Zemplén megyéből jelentkezik: HuJobMiskolc@trenkwalder.com

Amennyiben Hajdú-Bihar megyéből jelentkezik: HuJobDebrecen@trenkwalder.com

Amennyiben Heves vagy Nógrád megyéből jelentkezik: HuJobGyongyos@trenkwalder.com

Amennyiben Jász-Nagykun-Szolnok megyéből jelentkezik: HuJobSzolnok@trenkwalder.com

Amennyiben Szabolcs-Szatmár-Bereg megyéből jelentkezik: HuJobNyiregyhaza@trenkwalder.com

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.