Hasznos linkek:

2012. március 13., kedd

Allas.ma: Kontroller (Kecskemét környéke) kecs-6-506

Allas.ma
Kontroller (Kecskemét környéke) kecs-6-506
Mar 13th 2012, 02:50

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR-megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • havi zárásokban való aktív részvétel
  • termelési mutatók folytonos elemzése, figyelemmel kísérése
  • társosztályokkal való aktív együttműködés
  • kalkulációk, elemzések, önköltség számítások elvégzése
  • napi, heti, negyedéves beszámolók elkészítése

Elvárások:

  • felsőfokú pénzügyi végzettség
  • gyártókörnyezetben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • angol és/vagy francia tárgyalóképes szintű nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • vállalatirányítási rendszer ismeret előny

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a fenti hivatkozási szám, vagy munkakör megjelölésével a következő címre:

Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft.
6000 Kecskemét, Kisfaludy utca 8.
Fax: 76/504-736
E-mail: HuJobKecskemet@trenkwalder.com

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.