Hasznos linkek:

2012. március 12., hétfő

Allas.ma: KERESKEDELMI IGAZGATÓ- FMCG

Allas.ma
KERESKEDELMI IGAZGATÓ- FMCG
Mar 12th 2012, 01:40

Megbízónk egy 200 fős non-food FMCG vállalat. Versenyképes fizetési csomag és hosszútávú karrierlehetőség.

A leendő vezető feladatai lesznek:

-Hatékonyan és nyereségesen működő értékesítési csapat felépítése
-Versenyszférában való működés megerősítése
-Kereskedelmi tevékenység felügyelete, teljes körű irányítása
-A forgalom és árrés állandó felügyelete és növelése
-A csapat teljesítményének növelése, a motiváció folyamatos fenntartása

Felsőfokú közgazdász vagy egyéb gazdasági végzettség.

-Minimum 10 év szakmai (kereskedelmi és vezetői) tapasztalat
-Felsővezetői szintű üzleti/szakmai kapcsolatrendszer
-B2B, B2C területen szerzett tapasztalat
-nemzetközi területen (export értékesítésben) szerzett tapasztalat
-retail szektorban szerzett tapasztalat és kapcsolatrendszer
-Szervezet átalakításban, új piacok megszerzésében szerzett tapasztalat
MS Office programok magasszintű ismerete.

Tárgyalási szintű angol nyelvtudás. A német tudás előny, de nem feltétel.

Határozott, agilis, dinamikus és kreatív személyiség. Stratégiai és innovatív gondolkodás. Kiváló kapcsolatépítési készség.