Hasznos linkek:

2012. március 15., csütörtök

Allas.ma: JOGÁSZ / REGULATORY AFFAIRS SPECIALIST

Allas.ma
JOGÁSZ / REGULATORY AFFAIRS SPECIALIST
Mar 15th 2012, 03:11

Megbízónk multinacionális vállalkozás, Európa egyik piacvezető agráripari gyártóvállalata. A vállalat az elmúlt években dinamikusan növelte feldolgozási kapacitását tevékenysége új, a fenntartható fejlődést elősegítő üzletágakkal bővült. Stratégiailag jelentős fejlesztési lépés az  integrált irányítási rendszer bevezetése, melynek támogatására és a rendszer működtetésének koordinálására széleskörűen képzett, motivált munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Jogász / Regulatory Affairs Specialist

FELADATOK
- a vállalat minőségirányítási rendszerének működtetése, karbantartása, felügyelete
- a vállalat jogszabályi megfelelésének biztosítása

KÖVETELMÉNYEK

- jogász végzettség
- minőségirányítási szemlélet, végzettség és gyakorlat
- magas szintű ISO ismeretek
- felsőfokú aktív angol nyelvtudás
- határozott fellépés
- precíz, pontos munkavégzés
- rendszerszemlélet
- jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
- számítógépes  felhasználói ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, aktív internet és
  CD jogtár használat )
- B kategóriás jogosítvány
- 2-4 éves gyakorlattal rendelkezők jelentkezését várjuk

ELŐNYT JELENT
- belső/vezető auditori gyakorlat
- vállalatirányítási rendszerek ismerete /különösen SAP/
- a vállalat telephelyéhez közeli lakhely /30km-es környezet/

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT

- versenyképes jövedelem és kompenzációs csomag
- 3. havi fizetés, mozgó bér, kafeteria, utazási költségtérítés
- szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség
- kihívásokkal teli, komoly szakmai munka

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Fejér megye

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát acv@impc.hu  e-mail címre. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Jogász / Regulatory Affairs Specialist, Fejér megye