Hasznos linkek:

2012. március 11., vasárnap

Allas.ma: INTEGRÁLT MIR / KIR/ MEBIR RENDSZER SZAKÉRTŐ

Allas.ma
INTEGRÁLT MIR / KIR/ MEBIR RENDSZER SZAKÉRTŐ
Mar 11th 2012, 03:10

Megbízónk multinacionális vállalkozás, Európa egyik piacvezető agráripari gyártóvállalata. A vállalat az elmúlt években dinamikusan növelte feldolgozási kapacitását tevékenysége új, a fenntartható fejlődést elősegítő üzletágakkal bővült. Stratégiailag jelentős fejlesztési lépés az  integrált irányítási rendszer bevezetése, melynek támogatására és a rendszer működtetésének koordinálására széleskörűen képzett, motivált munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Integrált MIR / KIR/ MEBIR rendszer szakértő

FELADATOK
- Aktívan részt vesz az ISO 9001, ISO 14001 és MSZ 28001 szabványok
  követelményeit kielégítő integrált rendszer kidolgozásában és bevezetésében
- Együttműködés a rendszer bevezetésében közreműködő tanácsadóval
- Gondoskodik róla és ellenőrzi, hogy a vállalat és valamennyi dolgozója tevékenységét
  az integrált MIR / KIR / MEBIR politika irányelvei és a vonatkozó vállalati-rendszer
  szabályozása, valamint a vonatkozó szabványok előírásainak betartásával végezze
- Szervezi, koordinálja és lebonyolítja a belső rendszer auditokat
- Ellenőrzi az integrált rendszer működését, kezdeményezi a rendszer fejlesztését
- Gondoskodik róla, hogy az Integrált Irányítási Rendszert a vállalat valamennyi
  munkatársa megismerje
- Szervezi és koordinálja a külső auditokat, kezdeményezi az auditok megállapításai
  alapján teendő intézkedéseket változtatásokat
- Szükség szerint helyettesíti a Szabályozások és vállalati kapcsolatok vezetőjét

KÖVETELMÉNYEK
- Egyetemi vagy főiskolai szintű szakirányú végzettség (Jogi Egyetem,
  Államigazgatási Főiskola)
- Tárgyalóképes angol-nyelv tudás
- Minőségirányítási és /vagy környezetvédelmi/munkavédelmi kiegészítő végzettség
- Termelővállalatnál vagy tanácsadó társaságnál szerzett szakmai tapasztalat
- Határozott fellépés, következetesség, komplex gondolkodásmód

ELŐNYT JELENT
- Belső auditori képzettség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT
- Tudás- és fejlesztésigényes multinacionális környezet
- Versenyképes alapfizetés, teljesítményprémium, 13. havi fizetés, cafeteria, utazási
  támogatás

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Fejér megye

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu  e-mail címre. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését:
Integrált MIR / KIR/ MEBIR rendszer szakértő, Fejér megye