Hasznos linkek:

2012. március 1., csütörtök

Allas.ma: Forgácsolásért, hegesztésért felelős TECHNOLÓGUS (Szolnok környéke)

Forgácsolásért, hegesztésért felelős TECHNOLÓGUS (Szolnok környéke)
Mar 1st 2012, 02:53

Szolnok környéki multinacionális partnercégünk számára keresünk:

Feladatok:

-Gyártási technológia, műveleti sorrend készítése, gyártási idő utalványozása

-Gyártás során felmerülő műszaki problémák menedzselése

-Szakmailag irányítja, fejleszti a gyártásban dolgozó mubnkatársakat

-Fejlesztési javaslatokat tesz

-Kapott műszaki dokumentációkat ellenőrzi

-Adatszolgáltatás ajánlatkészítéshez, árkalkulációhoz

-Részvétel a műszaki fejlesztési projektekben

Elvárások:

-Gépészmérnöki végzettség

-Technológus munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat

-Forgácsolási és hegesztési területen szerzett tapasztalat

-Egyedi gépgyártásban szerzett tapasztalat

-Társalgási szintű angol nyelvtudás

-MS Office programok ismerete

-Tervezői program ismerete

Magán-munkaközvetítői ny. sz: 29338/2000-0100

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a HuJobSzolnok@trenkwalder.com címre!

Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft.

5000 Szolnok, Szigligeti út 2.

Tel.: 56/510-952

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.