Hasznos linkek:

2012. március 21., szerda

Allas.ma: Értékesítő (Szeged)

Allas.ma
Értékesítő (Szeged)
Mar 21st 2012, 02:53

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR- megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. szolgáltató partnercége részére munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Új potenciális vevők felkutatása, kapcsolatfelvétel,
  • Tárgyalási időpontok egyeztetése (hideghívásokon keresztül),
  • A cég koncepciójának, termékeinek, szolgáltatásainak bemutatása, értékesítése az új és meglévő ügyfelek számára,
  • Ügyfelek igényeinek komplex felmérése,
  • A területhez tartozó vevők teljeskörű gondozása, folyamatos kapcsolattartás,
  • Meglévő és jövőbeli ügyfelek üzletmenetének figyelemmel kísérése, folyamatos tanácsadás,
  • Növekedési lehetőségek feltárása a saját területen, akció tervek kidolgozása, stratégiai szemléletmód alkalmazása,
  • A cég koncepciójára épülő szakmai bemutatók szevezése a potenciális vevőkörnek,
  • Marketing jellegű promóciókra javaslattétel,
  • Oktatásokon történő részvétel,
  • Összefüggő tevékenység dokumentálása (meeting memo, CRM, pipeline adatbázis,
  • Szoros együttműködés a műszaki és termékspecialistákkal.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség,
  • Műszaki, informatikai érdeklődés,
  • IT értékesítésben szerzett több éves (legalább 3 év) tapasztalat,
  • hideghívásokban való jártasság,
  • értékesítési véna,
  • reprezentatív megjelenés,
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség,
  • önálló, precíz munkavégzés, proaktivitás,
  • kitartó, rugalmas, cél- és sikerorientált hozzállás,
  • eredményorientált, dinamikus személyiség,
  • további ismeretszerzésre való nyitottság,
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint ismerete),
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • közép- és nagyvállalatok területén szerzett tapasztalatok,
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • meglévő kapcsolatrendszer.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette figyelmét, és megfelel a megfogalmazott elvárásoknak, kérjük, hogy magyar nyelvű szakmai önéletrajzát - a SZEG-4-141 hivatkozási szám feltüntetésével - juttassa el az alábbi elérhetőségek valamelyikére:

Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft.

6722 Szeged, Batthyány u. 35/A

Tel.: 62/542-562; Fax.: 62/542-563

E-mail: HuJobSzeged@trenkwalder.com

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.