Hasznos linkek:

2012. március 10., szombat

Allas.ma: ELEKTROMŰSZERÉSZ- ELEKTROTECHNIKUS (5139)

Allas.ma
ELEKTROMŰSZERÉSZ- ELEKTROTECHNIKUS (5139)
Mar 10th 2012, 01:55

A Pannon- Work Zrt. Munkaerő- Kölcsönző és Munkaerő- Közvetítő cég IV. kerületi multinacionális partnere számára keresünk 1 műszakos munkarendben kollégákat, az alábbi munkakörbe:
Elektroműszerész- elektrotechnikus

Feladatok:
-LED-es lámpatestek és teszteszközök összeszerelése és bemérése
-Elektronikus alkatrészek nyákba forrasztása, kábelezés, mérés oszcilloszkóppal, digitális multiméterrel
-Rögzítő furatok kialakítása, menetfúrás, rögzítés, csavarozás
-Szerelési feladatok, magasban
-Dokumentálás számítógépen

Elvárások:
-Középfokú szakirányú végzettség (elektrotechnikus vagy elektroműszerész)
-3-4 éves tapasztalat elektronikai területen
-Fémipari alapismeretek
-Felhasználó szintű számítógépes ismeret
-Alapfokú Angol nyelvtudás
-Precizitás, jó kézügyesség, talpraesettség, önálló munkavégzés
-Büntetlen előélet
-Orvosi alkalmasság (pl. éleslátás)

Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület
Munkaidő: 1 műszak

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, a részletek miatt keresse Kollégáinkat a 06-1-279-0624-as telefonszámon és küldje el jelentkezését a hr.fizikai@pannonwork.hu e-mail címre az „Elektro" jeligére, bérigény feltüntetésével.