Hasznos linkek:

2012. március 21., szerda

Allas.ma: ELEKTROMŰSZERÉSZ - KARBANTARTÓ MUNKATÁRS (5151)

Allas.ma
ELEKTROMŰSZERÉSZ - KARBANTARTÓ MUNKATÁRS (5151)
Mar 21st 2012, 01:55

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-Kölcsönző és Munkaerő-Közvetítő cég megbízópartnere számára munkatársakat keresünk, - Budapest IV. kerületi munkavégzéssel- az alábbi munkakörbe.
Karbantartó munkatárs

Feladatok:
Komplex karbantartói munkakör: gépek, gyártóberendezések működésének felügyelete, megelőző és javító karbantartás, hibaelhárítás. Esetenként épületgépészeti feladatok és épület karbantartási munkák elvégzése.

Elvárások:
•Végzettség: elektroműszerész vagy erősáramú villanyszerelői végzettség és érettségi
•Legalább 5 év gyártósori gépek karbantartásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•Határozatlan idejű munkaszerződés
•Délutáni és esti műszakpótlék

Fényképes önéletrajzokat a megadott e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye:
Budatest IV. kerület

Munkaidő: három műszakos munkarend

E-mail: zarand.istvan@pannonwork.hu
Tel: 061/279-0624
Fax: 061/279-0625

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet hétköznap 9-től 17 óráig: 0670 984-0057
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Karbantartó"