Hasznos linkek:

2012. március 8., csütörtök

Allas.ma: EHS VEZETŐ

Allas.ma
EHS VEZETŐ
Mar 8th 2012, 03:10

Megbízónk globális autóipari beszállító, szegmensében piacvezető. Fejér Megyében található gyártórészlege jelenleg is bővítés alatt áll. Számára keresünk szakterülete iránt elhivatott és elkötelezett szakembert az alábbi munkakörbe:

EHS VEZETŐ

FELADATOK
a cég környezetvédelmi, egészségvédelmi, munkavédelmi
  rendszerének teljes körű működtetése, fejlesztése,
- a jogszabályi előírásoknak és a vállalatcsoport elvárásainak
  való megfeleltetés biztosítása,
- EHS fejlesztési stratégia kidolgozása, pénzügyi tervezése és a
  megvalósításhoz kapcsolódó projektek koordinálása,
- gépek, berendezések üzembehelyezési és nagyjavítás utáni
  újraindítási eljárásban való foglalkozás-egészségügyi ellenőrzése,
- vállalati szintű EHS ellenőrzések szervezése, koordinálása,
- munkakörnyezeti mérések koordinálása,
- új dolgozók, beszállítók oktatása,
- kapcsolattartás a hatóságokkal, engedélyek, dokumentációk
  biztosítása,
- időszaki jelentések készítése.

KÖVETELMÉNYEK
- Felsőfokú munkavédelmi végzettség, oklevél vagy szakmérnök
  képesítés,
- tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Gyártócégnél szerzett 3-5 éves vezetői tapasztalat EHS területen,

- Proaktív, precíz munkavégzés,
- ISO 14001 és/vagy ISO 18001 rendszerek ismerete előnyt
  jelent.

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
- Versenyképes fizetés, 13. havi fizetés, teljesítmény- és
  minőségarányos bónusz, cafeteria, karácsonyi juttatás,
  önkéntes
nyugdíj-és egészségpénztár,

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Fejér megye

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzait a cv@impc.hu e-mail címre.  Kérjük, levele tárgyában tüntesse fel
a pozíció pontos megnevezését:  EHS vezető, Fejér megye