Hasznos linkek:

2012. március 10., szombat

Allas.ma: Demand Planner

Allas.ma
Demand Planner
Mar 10th 2012, 02:50

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR - megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt.

Nagy múlttal rendelkező, multinacionális élelmiszer feldolgozó és kereskedelmi vállalat, a Sara Lee Hungary Zrt. (Douwe Egberts, Pickwick, Sir Morton, Senseo, Piazza d'Oro) Supply Chain szervezete számára keresünk munkatársat 2012. október 31-ig tartó határozott időre az alábbi munkakörbe:

Fő feladatok:

  • Az optimális késztermék-anyaggazdálkodás megvalósításához szükséges értékesítési előrejelzések és megrendelések megbízható menedzselése,
  • Az S&OP folyamat működtetése, az S&OP adatbázisok megbízhatóságának biztosítása, azok aktualizálása mind a hazai, mind az export értékesítési partnerek felé,
  • A termékek klaszter-struktúrájának kialakítása, optimalizálása,
  • "Baseline" előrejelzések elkészítése,
  • Értékesítési terv összekészítése,
  • Az összecsomagolt termékek értékesítési előrejelzésének elkészítése, beszerzésük megtervezése, készletszintjének optimalizálása,
  • A belső, értékesítési partnerek felé és felől az információ-áramlás pontosságának, megbízhatóságának és folyamatosságának biztosítása,
  • A heti, havi értékesítési, termelési és logisztikai elemzések és beszámolók tartalmi megalapozottságának biztosítása,
  • Az árakról szóló tájékoztató megküldése a felettesei és a Pénzügyi Igazgatóság felé,
  • A felelősségi körébe tartozó késztermékek, alapanyagok, csomagolóanyagok, egyéb promóciós anyagokkal kapcsolatos reklamációk rendezése,
  • A tevékenységével kapcsolatos okmányok beszerzése, kezelése és szabályzatnak megfelelő archiválása,
  • A belső auditok és egyéb hatósági ellenőrzések során a szükséges előkészítési feladatok elvégzése, a dokumentációk bemutatása, együttműködve a belső auditorral, hatósággal.

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség,
  • Legalább 3 év ellátási lánc területen szerzett tapasztalat, anyaggazdálkodási tapasztalat előny,
  • Hasonló, gyártással és értékesítéssel is foglalkozó multinacionális vagy nagyvállalatnál, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete,
  • Word és Excel magas szintű ismerete, integrált ügyviteli rendszerekben való jártasság (SAP-APO előny),
  • Proaktív és eredményorientált személyiség, üzleti szemlélet és gondolkodás,
  • Kiváló analitikus képesség,
  • Csapatjátékos beállítottság.

Egyéb:

  • Kezdés azonnal,
  • Munkavégzés helye: Váci út.
  • Határozott idejű szerződés október 31-ig.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a BUD-37-294 hivatkozási szám feltüntetésével az alábbi e-mail címre: HuJobBudapest2@trenkwalder.com

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.