Hasznos linkek:

2012. március 14., szerda

Allas.ma: Beszerző

Allas.ma
Beszerző
Mar 14th 2012, 02:51

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR - megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt.

Nagy múlttal rendelkező, multinacionális élelmiszer feldolgozó és kereskedelmi vállalat, a Sara Lee Hungary Zrt. (Douwe Egberts, Pickwick, Sir Morton, Senseo, Piazza d'Oro) Supply Chain szervezete számára keresünk munkatársat 2012. október 31-ig tartó határozott időre az alábbi munkakörbe:

Beszerző

Feladatok:

  • Az NPD és design-váltáshoz kapcsolódó csomagolóanyagok rendelkezésére állásának biztosítása,
  • Potenciális beszállítók felkutatása,
  • Optimális szerződéses feltételek kitárgyalásában való aktív közreműködés,
  • Beszállítókkal létrejött együttműködéssel kapcsolatos adatok és információk biztosítása a kapcsolódó szakterületek felé,
  • Kapcsolódó szakterületek (gyártás, marketing, nyomdák, export partnerek) munkájának összehangolása,
  • A design-váltások során a kifutó készletek figyelése,
  • Nyomdai munkák tervezése, irányítása,
  • A termékfejlesztéssel és design-váltásokkal kapcsolatos adminisztratív munkák elvégzése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (kereskedelmi szakirányon előnyt jelent),
  • Külkereskedelmi, logisztikai, készletgazdálkodói ismeretek,
  • Legalább egy éves hasonló területen szerzett gyakorlat, logisztikai, készletgazdálkodói tapasztalattal,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Vonatkozó jogszabályok, mint például szállítási szerződések ismerete,
  • Számítógépes ismeretek, különösen Word és Excel,
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattartó készség,
  • Szisztematikus munkavégzés, megbízhatóság,
  • Jó szervező- és döntési készség,
  • Gyakorlatias megközelítés, jó problémamegoldó készség,
  • Kreativitás,
  • Precizitás,
  • Csapatjátékos attitűd.

Egyéb:

  • Kezdés azonnal,
  • Munkavégzés helye: Rákospalotai gyár irodaépülete,
  • Határozott idős munkaviszony: 2012. október 31-ig.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a BUD-37-296 hivatkozási szám feltüntetésével az alábbi e-mail címre: HuJobBudapest2@trenkwalder.com

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.