Hasznos linkek:

2012. március 10., szombat

Allas.ma: Beszerzési menedzser (Szolnok)

Allas.ma
Beszerzési menedzser (Szolnok)
Mar 10th 2012, 02:50

Szolnoki, magyar tulajdonban lévő partnercégünk számára keresünk:

Feladatok:

-Árualap biztosítására tárgyalás gyártókkal

-Szerződés kötés előkészítése

-Szerződés módosítások kezdeményezése, végrehajtása

-Egyedi beszerzések, stratégiai termékek beszerzése

-Reklamációk intézése

-Beszállítók szerződéses fegyelmének betartatása

Elvárások:

-Felsőfokú végzettség

-Minimum 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat

-Makro és mikro szintű közgazdasági tapasztalat

-Angol középfokú végzettség

-Kreatív, rugalmas, jó konfliktus tűrő, következetes

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel a feltételeknek, kérjük küldje el önéletrajzát a HuJobSzolnok@trenkwalder.com címre!

Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft.

5000 Szolnok, Szigligeti út 2. I.emelet

56/510-952

Magán -munkaközvetítői ny. sz.:29338/2000-0100

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.