Hasznos linkek:

2012. március 7., szerda

Allas.ma: ALKALMAZÁS ADMINISZTRÁTOR (LINUX)

Allas.ma
ALKALMAZÁS ADMINISZTRÁTOR (LINUX)
Mar 7th 2012, 01:40

Megbízónk egy nemzetközi informatikai szolgáltató cég budapesti központja. - Versenyképes jövedelem és juttatási csomag.
- Ergonómikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban.
- Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén.
- Karrier lehetőség.
- Multinacionális környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben.

- Különböző üzleti, illetve ügyfélspecifikus alkalmazások és infrastruktúraalkalmazások 2. és 3. szintű támogatása külső és belső ügyfelek számára.
- Alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása, a frissítések, verzióváltások végrehajtása.
- Migrációk lebonyolítása, a felmerülő hibák javítása, kérések teljesítése.

Felsőfokú szakirányú (informatikai) végzettség, vagy annak megfelelő releváns tapasztalat.

Legalább 3 éves hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat. - Különböző szerver/kliens/hálózati architektúrák, komponensek legalább elméleti szintű ismerete.
- Gyakorlat alkalmazások Unix/Linux rendszerben történő installálásában, implementációjában és karbantartásában.
- Oracle és/vagy Middleware ismerete előny.

Magabiztos középfokú NÉMET és alapszintű angol nyelvtudás.

- Csapatjátékos szemléletmód
- Önálló munkavégzésre, valamint külföldi kiutazásra való hajlandóság.
- Magas stressztűrő képesség.