Hasznos linkek:

2012. február 16., csütörtök

Allas.ma: Unit Manager (Budapest, Miskolc, Veszprém)

Allas.ma
Unit Manager (Budapest, Miskolc, Veszprém)
Feb 16th 2012, 02:50

Megbízónk, a hazai pénzügyi szektor dinamikusan fejlődő, független közvetítő cége, fiókhálózatának bővítéséhez csapattal és vezetői tapasztalattal rendelkező munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Teljes körű pénzügyi paletta tervezése és értékesítése lakossági és vállalati ügyfelek részére (befektetés, biztosítés, hitel, ingatlan)
  • Folyamatos kapcsolattartás a már meglévő ügyfélállománnyal, új ügyfelek akvirálása
  • Standardizált értékesítési fázisok önálló és teljes lebonyolítása
  • Vezetői feladatok ellátása
  • Munkatársak szakmai mentorálása
  • A fiók működésének koordinálása, teljesítményének tervezése, értékesítés támogatása
  • Beszámolók készítése
  • Értékesítési csoport folyamatos bővítése

Elvárások:

  • PSZÁF álalt előírt pénzügyi végzettség (szakirányú diploma, hatósági vizsga vagy biztosítás közvetítői OKJ-s végzettség)
  • Pénzügyi termékek értékesítésében szerzett néhány éves releváns tapasztalat
  • Vezetői képesség és gyakorlat
  • Ügyfél- és eredmény-orientált szemléletmód
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Határozott és ambiciózus személyiség

Előny:

  • Banki vagy biztosítási területen szerzett néhány éves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil karrier lehetőség
  • CRM (Customer Relationship Manager) ügyfélkezelési rendszer
  • A cég által biztosított magas színvonalú és folyamatos szakmai képzések
  • Versenyképes jövedelem és a piacon egyedülálló jutalékrendszer
  • Ingyenes irodahasználat, céges telefon flotta

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a hivatkozási szám (BUD-13-377) megjelölésével, Kmety Viktória részére az alábbi email címrea.

HuJobBudapest2@trenkwalder.com

Nyilvántartási szám: 29338/2000-0100

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.