Hasznos linkek:

2012. február 7., kedd

Allas.ma: TERVEZŐMÉRNÖK (5105)

Allas.ma
TERVEZŐMÉRNÖK (5105)
Feb 7th 2012, 01:55

Megbízónk a világ egyik legnagyobb multinacionális vállalata.  Angolul beszélő pályázók jelentkezését várjuk fóti telephelyre az alábbi munkakörbe:
Tervezőmérnök

Fő feladat:
•Elektromos kapcsolószekrények tervezése turbinavezérlések és diagnosztikai rendszerek számára a vonatkozó szabványok-és vevői specifikációknak megfelelően.

Elvárások:
•Villamosmérnöki végzettség
•Magabiztos angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
•CAD, vagy más tervezőrendszer alapos ismerete
•Kiváló csapatjátékos, jó kommunikációs és együttműködő készség
•Pontos, precíz munkavégzés – a határidők tartása mellett
•Strukturált, mérnöki gondolkodásmód
•Windows 2000 és Windows NT felhasználói szintű ismerete

Előny:
•Német nyelvismeret
•Bently Nevada vagy egyéb OC termék üzemeltetésében szerzett tapasztalat
•2-3 év ipari tapasztalat karbantartási vagy gyártási területen

Amit kínálunk:
•Versenyképes jövedelem
•Modern munkakörnyezet, dinamikus csapat
•Budapestről való bejárás biztosítása
•Előrelépési, képzési lehetőség

Munkavégzés helye:
Fót (Bp-től 10 Km, céges buszok Budapest több pontjáról indulnak)

Ha a lehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a hr@pannonwork.hu címre.
Érdeklődni a 06-1-279-0624-es telefonszámon lehet!