Hasznos linkek:

2012. február 24., péntek

Allas.ma: TERÜLETI KÉPVISELŐ (5128)

Allas.ma
TERÜLETI KÉPVISELŐ (5128)
Feb 24th 2012, 01:55

Műtrágyák széles választékát kínáló nagykereskedés megbízásából Észak-Magyarország területére új munkatársat keresünk
Területi képviselő
pozícióba.

Elvárások:
•Középfokú végzettség
•Mezőgazdasági ismeretek
•Műtrágyák vagy növényvédőszerek  értékesítésében szerzett tapasztalat
•Saját gépjármű

Előny:
•Angol vagy német nyelvtudás

Feladatok:
•Műtrágya értékesítése kezdetben az Észak-Magyarországi régióban, később országos szinten

Amit kínálunk:
•Versenyképes alapbér és teljesítményarányos jutalék
•Gépjármű-költségtérítés

Munkaidő: napi 8 óra, rugalmas

Munkavégzés helye: Észak-Magyarország területe

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát regisztráció után a www.pannonwork.hu oldalon.