Hasznos linkek:

2012. február 17., péntek

Allas.ma: Termelésvezető (Debrecen)

Allas.ma
Termelésvezető (Debrecen)
Feb 17th 2012, 02:51

Debreceni, élelmiszeripar területén tevékenykedő partnercégünk számára keresünk kollégát a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • A termelési tervek alapján a gyár termelési folyamatainak hatékony működtetése
  • A műszakvezetők munkájának koordinálása, megszervezése
  • A termelési dokumentációk pontos vezetése
  • A gépsorok karbantartási munkálatainak megszervezése, irányítása
  • Az emberi erőforrással történő hatékony gazdálkodás
  • Heti, havi riportok elkészítése a vezetőség számára adott szempontok alapján

Elvárások:

  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás
  • Élelmiszeripari vagy műszaki végzettség
  • Legalább 5 éves vezetői tapasztalat (élelmiszeriparban eltöltött vezetői gyakorlat előny)
  • BRC és HACCP rendszerek ismerete

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a HuJobNyiregyhaza@trenkwalder.com e-mail címre.

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.