Hasznos linkek:

2012. február 9., csütörtök

Allas.ma: TERMÉKMENEDZSER - (WIDE FORMAT PRINTING SOLUTIONS)

Allas.ma
TERMÉKMENEDZSER - (WIDE FORMAT PRINTING SOLUTIONS)
Feb 9th 2012, 03:10

A Konica Minolta a világ egyik vezető iroda- és nyomdatechnikai nagyvállalata, közel 22.000 főt foglalkoztatva világszerte. Mint a nyomtatás szakértője minden erőforrásukat rendszerfejlesztésre fordítja. A termékek szoftveres támogatásával, professzionális szolgáltatásaival és egyedi konstrukcióival biztosítja ügyfeleinek a gazdaságos és zavartalanul működő nyomtatási környezetet.
Dinamikus bővülésük miatt keressük új kollégájukat az alábbi pozícióba:

TERMÉKMENEDZSER – (WIDE FORMAT PRINTING SOLUTIONS)

FELADATOK

- A széles formátumú termékcsalád menedzselése,
- Értékesítés támogatási és kereskedelmi folyamatok kidolgozása, menedzselése ,
- A termékek célcsoportjainak meghatározása,
- Árazási és szerviz konstrukciók kidolgozása beleértve a finanszírozást is,
- A széles-formátumú rendszerek területén kapcsolattartás az anyavállalattal,
- A széles-formátumú rendszerek disztribúciójával kapcsolatos feladatok ellátása,
- Előadások, bemutatók készítése, rendezvényeken való részvétel,
- Nyomdaipari és irodai kereskedők képzése a széles-formátumú rendszerekre,
- A Konica Minolta nyomdai rendszereinek termékmarketingje,
- A Konica Minolta nyomdai rendszereinek, „3rd party” nyomdai kötészeti eszközöknek
  és a termékekhez kapcsolódó hajtogatók termékmenedzseri feladatai,
- A Konica Minolta nyomdaipari bemutatótermének gondozása, felelősségi körök
  definiálása, és betartatása,
 - Részvétel a széles-formátumú rendszerek értékesítésében.

ELVÁRÁSOK
felsőfokú végzettséggel ( főleg IT!) vagy ezzel egyenértékű releváns tapasztalatokkal,
néhány év műszaki területen (nyomdaipar komoly előnyt jelent) szerzett értékesítési
  tapasztalattal,
- tárgyalásszintű angol nyelvtudással,
- B kategóriás jogosítvánnyal.
- CRD nyomtatási tapasztalat előnyt jelent.

SZEMÉLYISÉGBELI ELVÁRÁSOK
- határozott, kereskedelmi szemlélet,
- kiváló prezentációs és tárgyalási készség,
- cél- és feladat orientált személyiség,
- lojalitás munkahelye iránt.

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
- biztos vállalati háttér
- önálló és változatos munkakör
- versenyképes jövedelem
- céges autót és folyamatos továbbképzési lehetőségek

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Egyeztetés szerinti magyarországi régió plusz Budapest (központ)

Pályakezdő nyomdaipari gépészmérnökök jelentkezését is várjuk!

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu e-mail címre. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Termékmenedzser - Wide Format Printing Solutions