Hasznos linkek:

2012. február 8., szerda

Allas.ma: Tárgyieszköz könyvelő (BUD-68-13)

Allas.ma
Tárgyieszköz könyvelő (BUD-68-13)
Feb 8th 2012, 02:50

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. német hátterű autóipari beszállító partnere részére keres budapesti munkavégzésre munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Könyvelt számlák feldolgozása
  • Tárgyi eszközök könyvelése, nyilvántartása
  • Rendelések ellenőrzése
  • Számlák engedélyezésének tisztázása
  • Tárgyi eszköz könyvelés folyamatos fejlesztése
  • Részvétel havi- és éves zárásokban
  • Eszközleltározás
  • Adatszolgáltatás és dokumentumok áttekintése a könyvvizsgálóval
  • Dokumentumok precíz kezelése, Riportok készítése
  • Beruházás kontroller napi munkájának támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügy-számviteli végzettség
  • Legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Minimum erős középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office és SAP felhasználói szintű ismerete

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben megfelel a hirdetésben megfogalmazott elvárásoknak, kérjük, hogy magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát - a pozíció és a hivatkozási szám "Tárgyieszköz könyvelő (BUD-68-13)" tárgy mezőben való feltüntetésével - az alábbi e-mail címre szíveskedjen küldeni: HuJobBudapest2@trenkwalder.com.

Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft.

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.