Hasznos linkek:

2012. február 29., szerda

Allas.ma: RAKTÁRVEZETŐ

Allas.ma
RAKTÁRVEZETŐ
Feb 29th 2012, 03:10

Jelenleg is bővítés alatt álló, fejér megyei multinacionális vállalat számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK
- készáru raktárak vezetése (műszaki és segédanyagok),
- gondoskodás az anyagok, eszközök, áruk biztonságos és szakszerű
  tárolásáról, mennyiségi és minőségi megőrzéséről,
- a vállalat területén belső anyagmozgatások szervezése, irányítása,
- raktári folyamatok működtetése, ellenőrzése, kontrollja és fejlesztése,
- vonatkozó eljárások és minőségügyi szabályok maradéktalan betartatása,
- a raktárkészletek nyilvántartás naprakész vezetése SAP-ban,
- beosztott raktárosok munkájának irányítása, szervezése.

ELVÁRÁSOK
- szakirányú felsőfokú logisztika-raktárgazdálkodási vagy gazdasági
  végzettség,
- hasonló területen szerzett 3-5 éves tapasztalat,
- kommunikációképes angol nyelvtudás,
- targoncakezelői jogosítvány,
- önállóság, határozottság, precizitás,
- SAP ismerete előnyt jelent.

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT
- versenyképes jövedelem és mozgóbér,
- széles körű juttatási csomag és 13. havi bér
- munkába járás támogatása.

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Fejér megye

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes
magyar és angol nyelvű, word  formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu
e-mail címre.

Kérjük, levele tárgyában tüntesse fel a pozíció pontos megnevezését:
Raktárvezető, Fejér megye