Hasznos linkek:

2012. február 16., csütörtök

Allas.ma: RAKTÁROS (SZEKSZÁRD)

Allas.ma
RAKTÁROS (SZEKSZÁRD)
Feb 16th 2012, 02:51

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR-megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. multinacionális megbízója részére munkatársat keres Szekszárdra az alábbi pozícióba:

Elvárások:

  • érvényes gyalogkíséretű- és gázüzemű villástargonca vezetői engedély
  • könnyű / nehézgépkezelői szakmunkás bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • raktáros, műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek előnyt jelentenek
  • német nyelvtudás előny

Feladatok:

  • beérkezett szállítmányok mennyiségi átvétele, azonosítási és sérülési ellenőrzése
  • a termelés számára az alapanyagok időre történő elő- ill. összekészítése és könyvelése
  • termelési anyaghiányok pótlása a legrövidebb határidőn belül
  • termelés részére a segédanyagok kiadása és könyvelése
  • egyedi anyagigények kielégítése
  • raktárrendszer kiépítése és kezelése
  • alapanyagok igény szerinti visszavételezése a termelésből és készletre vételezése
  • selejt anyagok átvétele a termelésből és kivezetése a készletből
  • induló szállítmányok összekészítése és csomagolása
  • FIFO szerinti anyagkezelés
  • leltárak előkészítése, végrehajtása

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, megfelel az elvárásoknak küldje el magyar és német nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát, a pozíció pontos megjelölésével az alábbi címre: HuJobPecs@trenkwalder.com

Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft.

7626 Pécs, Felsővámház u. 48. Tel:72/532-058

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.