Hasznos linkek:

2012. február 1., szerda

Allas.ma: Projektmérnök (Szolnok környéke)

Allas.ma
Projektmérnök (Szolnok környéke)
Feb 1st 2012, 02:50

Gyártással foglalkozó multinacionális partnercégünk számára keresünk:

Feladatok:

-Egy mezőgazdasági gépalkatrész új gyártó és szerelősorának kiépítése

-A beruházási projekt kisérése

-A projekt csoport irányítása az ötlettől az eredményes termékgyártásig

-A gyártási költségek kalkulálása, gazdasági elemzés

-A gyártósor beüzemelése, gazdasági elemzés

-Bevezetése és megszilárdítása az új logisztikai és gyártó folyamatnak

Elvárások:

-Felsőfokú műszaki, gépészmérnöki végzettség

-NÉMET tárgyalási szintű nyelvtudás

-LEAN, REFA ismeretek

-Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

-Gépipari tapasztalat

-Projektvezetési tapasztalat

-Proaktív személyiség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar illetve német nyelvű önéletrajzát a munkakör megnevezésével a HuJobSzolnok@trenkwalder.com címre!

Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató kft.

5000 Szolnok, Szigligeti út 2. I. emelet

56/510-952

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.