Hasznos linkek:

2012. február 9., csütörtök

Allas.ma: Plánovač/ka výroby

Allas.ma
Plánovač/ka výroby
Feb 9th 2012, 02:50

Trenkwalder a.s. hledá vhodné uchazeče na pozici

Náplň práce:
- Plánování výroby - sestavení denního výrobního plánu na základě objednávky zákazníka
- Sestavování prognóz a analýz
- Spolupráce při řízení a optimalizaci zásob - interní a externí logistické toky
- Koordinace dodávek materiálu
- Denní komunikace se zákazníky a flexibilní modifikace výrobního plánu dle jejich požadavků
- Spolupráce s výrobou
- Sestavování denních, týdenních a měsíčních reportů

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxi na pozici výrobního plánovače min. 2 roky
- Komunikativní znalost ANGLICKÉHO jazyka
- Znalost práce na PC
- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- Motivující finanční ohodnocení
- Možnost kariérního postupu
- Možnost vzdělávání
- 5 týdnů dovolené
- Stravovací poukázky

Místo výkonu práce: OSTRAVA

Nástup: Ihned

Místo práce: Ostrava

Referenční číslo : TRK 4105

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v elektronické verzi pod příslušným referenčním číslem.
Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:
Souhlasím s tím, aby společnost Trenkwalder a.s. sídlem Heřmanická 1648/5, Ostrava, spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále zpřístupňovala svým klientům mé osobní údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů", a to až do odvolání písemnou či ústní formou. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.

Pokorná Kateřina
Trenkwalder a.s
Českobratrská 1805/32, 70200, Ostrava - Moravská Ostrava (část)
Mobil: 420 725 828 619
Telefon: 0420595136632
E-mail: k.pokorna@trenkwalder.com

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.
If you no longer wish to receive these emails, you can unsubscribe from this feed, or manage all your subscriptions