Hasznos linkek:

2012. február 29., szerda

Allas.ma: PHP FEJLESZTŐ – LONDON (E-KERESKEDELEM) (5130)

Allas.ma
PHP FEJLESZTŐ – LONDON (E-KERESKEDELEM) (5130)
Feb 29th 2012, 01:55

Feladatok:
•Új funkcionalitás fejlesztése / Magento bővítmények készítése a vezető fejlesztő és az ügyvezető útmutatásával
•Technikai kapcsolattartás partnerekkel (pl. Magento bővítményekkel kapcsolatban)
•A meglévő funkcionalitás folyamatos karbantartása, frissítése

Elvárt technikai tudás:
•Web technológiák: CSS/HTML, XML, Javascript (Prototype és/vagy jQuery)
•Objektum orientált PHP programozási ismeretek, MVC, MySQL

Előnyök:
•Magento tapasztalat pozitívum de nem elvárás
•SOAP, JSON
•Source code management (pl. git)
•Unit test, teszt alapú fejlesztés
•Főiskolai vagy egyetemi végzettség informatikai szakterületen
•E-kereskedelem terén szerzett tapasztalat

Elvárt személyes tulajdonságok:
•Motiváltság és proaktív szemlélet
•Gondosság és a részletek iránti fogékonyság
•Képesség a feladatok automatizálására
•Csapatjátékos hozzáállás
•A munkavégzés nyelve angol, kommunikációs szintű angol nyelvtudás szükséges

Amit kínálunk:
•Segítség a költözésben, papírmunkában
•Független munkakörnyezet motivált, professzionális csapatban
•A céggel együtt növekedés (célbónuszok, előrelépési lehetőség)
•Attraktív kompenzációs csomag

Munkavégzés helye: Egyesült Királyság, London, Wandsworth (SW18)
Szektor: e-kereskedelem
Pozíció: teljes munkaidő, helyben
Felettes: Head of IT/Architect
Fizetés: £25,000 - £30,000 bruttó éves, tapasztalattól függően

A munkaadóról:
London székhelyű e-commerce viszonteladó, folyamatosan bővülő számú Magento alapú
Weblapokkal / jelenleg számos baba- és gyermekáru szegmensen céloz német és francia
nyelvű célközönséget.

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődést küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a hr@pannonwork.hu címre.
Érdeklődni a 061/ 279-0624 telefonszámon lehet.
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „PHP-fejlesztő, London"