Hasznos linkek:

2012. február 9., csütörtök

Allas.ma: Műszaki asszisztens (Vecsés) - 6 hónapos határozott munkaviszony

Műszaki asszisztens (Vecsés) - 6 hónapos határozott munkaviszony
Feb 9th 2012, 02:52

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. autóipari alkatrészgyártó, telekommunikációs, háztartásigép és IT területre beszállító, dinamikusan növekvő partnercége számára keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A Lean specialista napi munkájának támogatása
  • Műszaki dokumentumok, oktatási anyagok fordítása (német nyelvről magyarra)
  • Részvétel az oktatások szervezésében, tolmácsolás
  • Együttműködés a gyártásban dolgozó kollégákkal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • gyártási, termelési (elsősorban autóipar) területen szerzett műszaki, releváns tapasztalat
  • Kiváló aktív német nyelvtudás
  • Proaktivítás
  • Jó kommunikációs képességek

Előny:

  • Lean ismeretek
  • Műszaki fordítói, tolmácsolási tapasztalat
  • SAP rendszer ismeret

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a hivatkozási szám (BUD-13-376) és a munkakör megjelölésével, Kmety Viktória részére, az alábbi email címre:

HuJobBudapest2@trenkwalder.com

Nyilvántartási szám: 29338/2000-0100

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.