Hasznos linkek:

2012. február 16., csütörtök

Allas.ma: MINŐSÉG-ÉS KÖRNYEZETIRÁNYÍTÁSI MÉRNÖK (SZEKSZÁRD)

Allas.ma
MINŐSÉG-ÉS KÖRNYEZETIRÁNYÍTÁSI MÉRNÖK (SZEKSZÁRD)
Feb 16th 2012, 02:51

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR-megoldásokat kínálunk Munkavállalóink és Megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. Megbízója részére munkatársakat keres Szekszárdra a következő pozícióba

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség, minőségbiztosítási, környezetirányítási szakirány előnyt jelent
  • 1-2 év vállalati minőség és-környezetirányítási tapasztalat
  • ISO 9001, 14001 belső auditori végzettség és tapasztalat
  • 8D, ISO/TS 16949 belső auditori végzettség, vezetői tapasztalat előnyt jelent
  • felhasználói szintű számítástehnikai ismeretek
  • német tárgyalóképes nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • angol nyelvtudás előnyt jelent

Feladatok:

  • monitoring a felettesek felé
  • vevői reklamációk kkezelése, ebből eredő helyesbítő tevékenységek meghozatalában való aktív és koordináló részvétel
  • belső hibákból, selejtkiértékelésekből adódó ellenintézkedések foganatosítása, kapcsolattartás a társszervezetekkel
  • folyamatok folyamatos fejlesztése
  • belső utasítások kidolgozásában való részvétel, ezen utasítások munkahelyen történő aktualizálása
  • belső minőségügyi rendszerauditok tervezése, végrehajtása
  • részvétel vevői auditokon, ezekre való felkészülés koordinálása
  • minőségirányítási csoport munkájának koordinálása
  • környezetirányítás koordinálása
  • közreműködés a mutatószámok és minőségcélok megvalósításában
  • mérőeszköz felügyelet
  • hulladékgazdálkodás, veszélyes anyag kezelése

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, várjuk részletes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre: HuJobPecs@trenkwalder.com

Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft.

7626 Pécs, Felsővámház u. 48.

tel.. 72/532-058

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.