Hasznos linkek:

2012. február 11., szombat

Allas.ma: Könyvelo azonnali kezdéssel, féléves idotartamra

Allas.ma
Könyvelo azonnali kezdéssel, féléves idotartamra
Feb 11th 2012, 02:00

Nemzetközi partnerünk fiatalos csapatába, új irodájába keresünk átmeneti jelleggel Könyvelot.

- Bejövo szállítói számlák könyvelése SAP-ben
- Szállítókkal történo kapcsolattartás
- Problémás kifizetések felgöngyölítése, kezelése
- Költségelszámolások kezelése
- Külföldi központtal történo kapcsolattartás, koordináció
- Zárásban való részvétel

- Pénzügyi végzettség
- Folyamatban lévo, vagy lezárult mérlegképes könyveloi képesítés
- 2-3 év könyveloi munkakörben nyert tapasztalat
- Közép szinto angol nyelvtudás
- SAP ismeret határozott elonyt jelent
- Min 2 héten belüli munkába állás
- Jó kommunikációs, kapcsolatteremto képesség