Hasznos linkek:

2012. február 9., csütörtök

Allas.ma: Könyvelő angol nyelvtudással (BUD-68-14)

Allas.ma
Könyvelő angol nyelvtudással (BUD-68-14)
Feb 9th 2012, 02:52

Könyvelőt keresünk angol nyelvtudással ügyfelünk részére, amely földi utaskiszolgálással és kargo szolgáltatással foglalkozik. Az angol tulajdonú cég a világ egész területén kínálja szolgáltatásait.

Feladatok:

Napi könyvelési feladatok ellátása

Számlák iktatása, kiadása elfogadásra

Havi és éves zárásokban, éves beszámoló összeállításában való aktív közreműködés, pénzügyi jelentések elkészítése

Főkönyv és analítika egyeztetése

Éves beszámoló összeállítása

Házi pénztár kezelése

Tárgyi eszköz nyilvántartása, könyvelése

Banki utalások kezelése

Közreműködés a könyvvizsgálatban

Havi, negyedéves, éves elhatárolások nyilvántartása, könyvelése

Folyószámla egyeztetések, kapcsolattartás a vevőkkel/szállítókkal

Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

Mérlegképes könyvelői végzettség

Több éves szakmai tapasztalat

Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban

Naprakész adózási ismeretek

MS office magabiztos, felhasználó szintű ismerete

Megbízhatóság, pontosság, önálló munkavégzés, erős felelőségtudat
Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben megfelel a hirdetésben megfogalmazott elvárásoknak, kérjük, hogy magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát - a pozíció és a hivatkozási szám "Könyvelő angol nyelvtudással (BUD-68-14)" tárgy mezőben való feltüntetésével - az alábbi e-mail címre szíveskedjen küldeni: HuJobBudapest2@trenkwalder.com.

Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft.

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.