Hasznos linkek:

2012. február 11., szombat

Allas.ma: Kompenzációs specialista

Allas.ma
Kompenzációs specialista
Feb 11th 2012, 02:00

Német multinacionális autóipari beszállító partnerünkhöz keressük leendo munkatársukat Kompenzációs specialista munkakörbe.

- Vállalati javadalmazási stratégia meghatározása, a kompenzációs rendszer átalakítása és a teljes kompenzációs és juttatási rendszer moködtetése
- Munkakör értékelés Hay módszertan alapján
- A piaci bérfelmérés eredménye alapján a vállalati bérstruktúra átalakítása
- Részvétel az éves létszám-, bér- és juttatás tervezésében a kapcsolódó területekkel szoros együttmoködésben, a költségvetés alakulásának figyelemmel kísérése, elemzése a mindenkori szabályzatok figyelembe vételével
- Vállalati jelentések, riportok, kimutatások készítése
- Az adózási szabályok változásainak követése, a juttatási rendszerrel kapcsolatos adminisztráció

- Min. két év HR kompenzáció terén szerzett tapasztalat
- Felsofokú gazdasági végzettség
- Eros és magabiztos angol nyelvtudás
- Magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek (Excel, Word, MS Office)
- Határozottság
- Eros analitikus készség és kontrolling szemlélet