Hasznos linkek:

2012. február 11., szombat

Allas.ma: KÖLTSÉGTERVEZŐ ÉS ELEMZŐ MÉRNÖK

Allas.ma
KÖLTSÉGTERVEZŐ ÉS ELEMZŐ MÉRNÖK
Feb 11th 2012, 03:10

Megbízónk nagy tradíciójú multinacionális járműipari vállalat, termékcsoportjában piacvezető. Számára keresünk szakembereket az alábbi munkakörbe:

Design to Cost Engineer

Ön kulcsszerepet játszik a költségorientált termék- és gyártástervezés megvalósításában, termékek gyártási kalkulációjának megalapozásában és a költségcsökkentési lehetőségek feltárásában.

FELADATOK
- Járműipari részegységek alkatrészeinek gyártási, beszerzési árainak becslése a
  tervezés koncepcionális fázisától a sorozatgyártásig
- A becsült árak nyomon követése a termékéletút folyamán
- Társosztályok támogatása költségelemzéssel
- Értékelemzések készítése
- Árcsökkentési projektekben való részvétel
- Szoros együttműködés a konstrukcióval, beszerzéssel, projektvezetéssel,
  kontrollinggal

ELVÁRÁSOK
- Okleveles gépészmérnök vagy járműgépész végzettség
- Gyártásban, tervezésben szerzett minimum 2 éves tapasz talat
- Analitikus, elemző gondolkodásmód
- Strukturált munkavégzés
- Technológiai ismeretek: forgácsolás, öntés, f röccsöntés
- Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
- CAD rendszer ismeretek
- SAP ismeret
- Jó kommunikációs és ér velési képesség
- CAD, Pro/ENGINEER rends zer alapos ismerete
- Utazási hajlandóság

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT

- Versenyképes jövedelem
- Béren kívüli juttatások
- Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
- Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest

Várjuk fényképes, magyar, angol és/vagy német nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu e-mail címre. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Költségtervező és elemző mérnök