Hasznos linkek:

2012. február 25., szombat

Allas.ma: Key account manager pro zahraniční obchod

Allas.ma
Key account manager pro zahraniční obchod
Feb 25th 2012, 02:51

Trenkwalder a.s. hledá vhodné uchazeče na pozici

Náplň práce:
- akviziční činnost, kontakt se stávajícími klienty
- analýza tržních a dodacích podmínek, zpracování rozboru trhu, pravidelné přehledy o výsledcích
- spolupráce s technickým úsekem společnosti

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání (ideálně technického směru)
- praxi v oblasti prodeje do zahraničí min. 2 roky
- výbornou znalost ruského jazyka nebo německého jazyka
- znalost práce na PC, ŘP skupiny B
- ochotu cestovat, flexibilitu

Nabízíme:
- perspektivní a zajímavou práci v ryze české společnosti
- nadstandardní odměňování závislé na dosažených tržbách
- možnost seberealizace na projektech světové úrovně
- možnost firemního vzdělávání
- firemní benefity, příspěvky na stravování, pružnou pracovní dobu

Místo práce: Fryčovice

Referenční číslo : TRK 3777

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v elektronické verzi pod příslušným referenčním číslem.
Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:
Souhlasím s tím, aby společnost Trenkwalder a.s. sídlem Heřmanická 1648/5, Ostrava, spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále zpřístupňovala svým klientům mé osobní údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů", a to až do odvolání písemnou či ústní formou. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.

Pokorná Kateřina
Trenkwalder a.s
Českobratrská 1805/32, 70200, Ostrava - Moravská Ostrava (část)
Mobil: 420 725 828 619
Telefon: 0420595136632
E-mail: k.pokorna@trenkwalder.com

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.